R/C Хеликоптер

JAM-038600
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
JAMARA
Код од Произв.: JAM-038600
R/C Хеликоптер, Spirit 3+3
647 ден
(вклучено ДДВ): 98,69 ден
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w

Jamara Spirit хеликоптерот има флексибилни перки, држач за стабилизација, турбо функција и цврста пластична главна рамка. Овој модел ќе им користи на почетниците за усовршување на техниките за летање и подготовка за покомплексни хеликоптери.

Тип на батерија
3.7V LiPo
Капацитет 120 mAh
Димензии 168x200x93 mm
Тежина 29,8 g
Тип на батерии
AA
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.