Аудио/Видео кабел

CABLE-518
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Аудио/Видео кабел мини  DIN8-pin машко /3xRCA машки, 2m.

56 ден
(вклучено ДДВ): 8,54 ден
На лагер
w

Аудио/Видео кабел мини  DIN8-pin машко /3xRCA машки, 2m.

 

Карактеристики:

  • Конектор A: мини DIN8-pin машки
  • Конектор B: 3xRCA (аудио/видео) машки
  • Должина: 2m
Конектори А
MiniDIN 8-pin
машки
Конектори Б
3x RCA
машки
Должина 2 m
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.