Изолир трака

TAPE-RED/3M
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
3M

Црвена изолир трака 15mm - 10m.

80 ден
(вклучено ДДВ): 12,2 ден
На лагер
w

Црвена изолациска трака 15mm x 10m.

Оваа електричарска трака е економична и со добар квалитет, изработена од винил, наменета за општа употреба. Таа е отпорна на триење, влага, алкали, киселини и променливи временски услови.

 

Карактеристики:

  • Тип на изолација  PVC
  • Ширина: 15mm
  • Должина: 10m
  • Дебелина: 0,15mm
  • Боја: црвена
  • Опсег на температура: (0+90)°C
Должина 10 m
Ширина 15 mm
Боја
 црвена
Димензии 6х6х16 mm
Тежина 32 g

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.