Паметен Часовник

SWX-SMW01
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
SWEEX
Код од Произв.: SWSW001BK

Часовник, Паметен, Температура, Пулс, Нотификации, 240x240 пиксели IPS, 240mAh, Црн

2.850 ден
(вклучено ДДВ): 434,75 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Овој часовник со тркалезна форма е вистински избор благодарение на класичниот дизајн и лесното комфорно носење, ги исполнува потребите на корисниците и она што го бара пазарот. Одличен часовник кој мери температура и може да се носи секојдневно, за спортски активности, на работа или како модерен додаток.

 

Карактеристики:

 • 1.3” дисплеј на допир со тркалезна форма
 • 5 спортски модови: одење, трчање, возење, искачување и кошарка
 • Го следи дневниот број на чекори, поминато растојание и потрошени калории
 • Класично, спортско, модерно ремче за секојдневна употреба
 • 24 часовен динамички мониторинг на пулс
 • Примање на пораки и нотификации
 • Автоматски ја следи Вашата телесна температура и начинот на спиење за да го заштити Вашето здравје
 • IP68 водоотпорен
 • Обука за релаксирано дишење
 • 100+ различни стилови достапни преку апликацијата
 • Достапни ремчиња: силиконско, гумено, од текстил
Тежина 155 g
Боја
 црна
Материјал
ABS / PVC
Тип на батерии
Lithium-ion
Апликација достапна за
Android
iOS
Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.