Smart Living

Производи на страна:
Страна 1 од 8
NE-ALEXA/B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SPVC7000BK
Паметен Звучник, Паметен Уред, Црн, Alexa, WiFi/Bluetooth
4.312 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-ALEXA/W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SPVC7000WT
Паметен Звучник, Паметен Уред, Бел, Alexa, WiFi/Bluetooth
4.312 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DIO-ED CA02
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ED-CA-02
Паметен Уред, Внатрешна WiFi Камера, Бела, microSD 32 GB, HD
2.370 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DIO-ED CA03
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ED-CA-03
Паметен Уред, Внатрешна WiFi Камера, Бела, microSD 32 GB, HD, Моторизирана
8.049 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DIO-ED CA04
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ED-CA-04
Паметен Уред, Надворешна WiFi Камера, Црна, microSD 32 GB, HD
2.997 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DIO-ED SE03
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ED-SE-03
WiFi Сензор за Температура, Smart Device, Бел
1.667 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SAS-CLALSD10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SAS-CLALSD10
Безбедносен Сензор, Детектор за Чад, Бел, 85 dB, 868 MHz
1.478 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS04
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTCTSL40WT
Безбедносен Сензор, Детектор за Чад, Бел, 85 dB, CR123 Lithium
1.790 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS03
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTCTSC10WT
Безбедносен Сензор, Детектор за Чад, Бел, 85 dB, 433 MHz
1.395 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
H8-WA1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: H8-WA1
Безбедносен Сензор, Сензор за Ниво на Вода, Бел, 433 MHz, CR123A
2.450 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SAS-CLALWL10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SAS-CLALWL10
Безбедносен Сензор, Сензор за Ниво на Вода, Бел, 868 MHz, 95 dB
945 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTCTBR10
Безбедносен Сензор, Држач за Детектор за Чад, Бел, 70 mm
295 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS16
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ALRMW10WT
Безбедносен Сензор, Сензор за Ниво на Вода, Бел, 85 dB, 3x AAA
740 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS17
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ALRMMW20WT
Безбедносен Сензор, Сензор за Движење, Бел, 80 m, 85 dB
1.139 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-HSENS53
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTCTBR05

Безбедносен Сензор, Држач за Детектор за Чад, Сив, 39 mm

245 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Smart uredi
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.