USB-C Кабел

GB-CAB024/1.0W
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY
USB-C Кабел, Бел, v3.1, C-тип, Машко / Машко, 1 m
745 ден
(вклучено ДДВ): 113,64 ден
Б.Исп.одЛагер
w

USB кабел v3.1 C-type машкo / машко за поврзување на мобилни уреди со компјутер или MacBook со USB-C конектор. Овозможува трансфер на податоци со брзина до 5 Gbit/s и полнење на уреди до 4.5W. USB конекторот е функционален од двете страни.

 

Карактеристики:

  • Конектор1: USB- C тип машки
  • Конектор2: USB- C тип машки
  • Брзина на пренос на податоци: до 5 Gbit/s
  • Материјал на внатрешен проводник: бакар
  • Должина на кабел: 1m
  • Боја: бела
Должина 1 m
Конектори А
USB C-type
машко
Конектори Б
USB C-type
машко
Верзија на USB
v3.1
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.