USB-C Кабел

GB-CAB025/3W
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY
USB-C Кабел, Бел, C-тип Машко v3.1 / A-тип Машко v2.0, 3 m
525 ден
(вклучено ДДВ): 80,08 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

USB кабел v3.1 C-type машко / USB A -type машко, за брз пренос на податоци со брзина до 480 Mbps и полнење на мобилни уреди.


Карактеристики:

  • Конектор1: USB 3.1 C-тип машко
  • Конектор2: USB 2.0 A-тип машко
  • Капацитет при полнење: максимум 3А
  • Брзина на пренос на податоци: до 480 Mbps
  • Должина на кабел: 3m
  • Боја: бела
Должина 3 m
Конектори А
USB C-type
машко
Конектори Б
USB A-type
машко
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.