Алат

Производи на страна:
Страна 2 од 39
BCT-DRS01
Брзо инфо
(0)

Сет од 19 бургии (1-10)mm.

1.139 ден
Повеќе
На лагер
w
BURGII TOP 2.0/1
Брзо инфо
(0)

2.00mm бургија.

45 ден
Повеќе
На лагер
w
DRILL 1.8
Брзо инфо
(0)

1.8mm бургија

45 ден
Повеќе
На лагер
w
DRILL 1.2
Брзо инфо
(0)

1.2mm бургија

45 ден
Повеќе
На лагер
w
DUR.DRILL 1.0
Брзо инфо
(0)

1.0mm бургија.

295 ден
Повеќе
На лагер
w
DUR.DRILL 1.5
Брзо инфо
(0)

1.5mm бургија.

90 ден
Повеќе
На лагер
w
DUR.DRILL 0.8
Брзо инфо
(0)

0.8mm бургија.

295 ден
Повеќе
На лагер
w
DRILL 1.5
Брзо инфо
(0)

1.5mm бургија

45 ден
Повеќе
На лагер
w
DUR.DRILL 2.0
Брзо инфо
(0)

2.0mm бургија.

90 ден
Повеќе
На лагер
w
DRILL 1.0
Брзо инфо
(0)

1.0mm бургија

45 ден
Повеќе
На лагер
w
DRILL 1.1
Брзо инфо
(0)

1.1mm бургија

45 ден
Повеќе
На лагер
w
DRILL 0.8
Брзо инфо
(0)

0.8mm бургија

80 ден
Повеќе
На лагер
w
PRF 48/220
Брзо инфо
(0)

Контакт спреј видео, 220ml.

315 ден
Повеќе
На лагер
w
FLUKE DXX/KRONE
Брзо инфо
(0)

Дополнителен врв за Fluke-D814,D914 и D914S.

3.199 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ZD-409/T30
Брзо инфо
(0)

Врв за лемење за употреба со ZD-409

пинцета за лемење и одлемување.

185 ден
Повеќе
На лагер
w
ESD_Shrafcigeri_PlaviAkcija_mk.jpg
plavi artikli_mkd_mk_den
SetAlat_alat_mk
crimp plier_ paket alat_mk
kabli na metro_alat_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.