Алуминиум спреј

PRF 26000
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
TESLANOL

Спреј алуминиум, 400ml.

556 ден
(вклучено ДДВ): 84,81 ден
Беспл. Испор.
w

Заштитeн алуминиум спреј, 400 ml.

Заштита од корозија на системи за климатизација и вентилација, печки, контејнери, каросерии, издувни системи, цевки и куќишта од машини.

 

Карактеристики:

  • Се лепи брзо на пластика, тешки обоени метали, керамика, пластика и сл.
  • Многу економични перформанси - 400ml е доволно за површина од околу 10m
  • Отпорeн на температура до 800 ° C, запалив
Димензии 65х200 mm
Тежина 371 g

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.