Бела маст - спреј

WHITE-GRS
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GRIFFON

Спреј - бела маст, 500ml.

690 ден
(вклучено ДДВ): 105,25 ден
Беспл. Испор.
w

Спреј со бела маст, 500ml.
 Специјална бела маст за контролни прекинувачи и претходно наместени единици. Таа е заштитна, ја одбива влагата и подмачкува, исто така спречува 'рѓосување и корозија. Може да се користи на сите видови пластика, гума и тефлон.

Содржина: 500 ml.

Димензии 62x62x210 mm
Тежина 299 g

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.