14-во-1 мултифункционална алатка

CRES.CMTB14EU
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
CRESCENT
Код од Произв.: CMTB14NEU

14-во-1 мултифункционална алатка.

1.101 ден
(вклучено ДДВ): 167,95 ден
Беспл. Испор.
w

Мултифункционална алатка изработена од нер'ѓосувачки челик со компактен дизајн.

Повеќенаменска алатка од нер'ѓосувачки челик во вреќичка.
Компактен дизајн, затворена има должина од само 10см.
Сите сечила може да се користат кога клештите се затворени.
Ергономски, цврсти, црвени-анодизирани рачки.
14 Алатки во 1.

 

14 алатки:

 • Моторцангла
 • Шпицангла
 • Сечица
 • Шрафцигер со голем врв
 • Шрафцигер со среден врв
 • Шрафцигер со мал врв
 • Шрафцигер крстач
 • Единечна турпија
 • Двојна турпија
 • Отворач за шишиња
 • Отворач за конзерви
 • Пила
 • Нож
 • Назабен нож
Димензии 20 x 129 x 212 mm
Должина на рачки 100 mm
Тежина 271 g
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.