LED светилка

BN-1175420
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Работна LED светилка со 4 LED-диоди.

795 ден
(вклучено ДДВ): 121,27 ден
Беспл. Испор.
w

Работна светилка со 4 LED диоди, со кука за закачување и магнет.

 

Карактеристики:

 • Повеќенаменска светилка во џебна големина
 • 4 супер-светли SMD LED диоди на предната страна со повеќе од 6 часа осветлување ако батериите се полни
 • Дополнителен прекинувач на 3 LED диоди на врвот на ламбата
 • Пластична рачка со интегриран магнет, 360° флексибилна
 • Може да ротира 360°, со кука на извлекување
 • Со ON/OFF прекинувач
 • Спакувано во проѕирен 10 " блистер диспле
 • LED диоди: 4 SMD + 3 CREE
 • Светлосен флукс: 200 + 20lm
 • Тип на батерија: 3 x AAA
 • Температура на боја: 6500K
 • Траење на светлината: 6 часа / 24 часа
 • Димензии: (6,3 x 3,6 x 9,8)cm
Светлосен флукс 200 lm
Работен век до 6 h
Димензии 63x36х98 mm
Тежина 300 g
Тип на напојување
Батерии
Број на батерии 3
Тип на батерии
AAA
Број на LED 4
Боја
 црна
 жолта
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.