Сигнализација и Автоматизација

Производи на страна:
Страна 2 од 2
WERMA-883/230/Y
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 88330068
Сигнално Светло, Ротирачко Огледало, 230 V, Жолто
12.011 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA-885/12/B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 88550054
Сигнално Светло, Ротирачко Огледало, 12 V, Сино
8.831 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA-281/230/R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 28147068
Сигнално Светло, LED, Препреки, 230 V, Црвено
37.737 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA-828/230/Y
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 82837068
Сигнално Светло, Xenon, 230 V, Жолто
10.014 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA-829/24/R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 82917055
Сигнално Светло, LED, Светилник, 24 V, Црвено
15.063 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA-829/24/Y
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 82935055
Сигнално Светло, LED, Светилник, 24 V, Жолто
13.887 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA-110/230
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 11000068
Сигнална Сирена, 100 dB, Мулти Тон, 230 V
6.903 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA-439/24/R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 43901055
Сигнална Сирена со Светилка, 6 - 60 V, Црвена
19.013 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA-133
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 13300075
Сигнална Сирена, 105 dB, 24 V
6.032 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA-584/230
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 58400068
Сигнална Сирена, 98 dB, 230 V
5.005 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA-150/24/R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 45010055
Сигнална Сирена со Светилка, 24 V, Црвена
7.380 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA-107/24/P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 10701075
Сигнална Сирена, 80 dB, Пулсирачки Тон, 24 V
2.200 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA-128/230
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 12800068
Сигнална Сирена, 92 dB, Континуиран Тон, 230 V
5.312 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA-142/24/R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 14200055
Сигнална Сирена, 120 dB, 18 - 30 V
32.857 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.