Сигнализација и Автоматизација

Производи на страна:
Страна 1 од 2
WERMA-154
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 15400055

Вокален аларм за монтажа на ѕид, 110dB мулти-тон и работен напон 24V-DC.

 

Оригинален код: 154.000.55

26.206 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA-439/24/R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 43901055
Комбинирана сигнална сирена со трепкачка ксенон светилка, 32 различни тонови, 105dB јачина на звук, работен напон 9 - 60V DC.   Оригинален код: 439.010.55...
19.013 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA-150/24/R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 45010055

Комбинирана сигнална сирена со конинуирана тон и LED светилка, 80dB јачина на звук, работен напон 24V DC.

 

Оригинален код: 450.100.55

7.380 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA-829/230/Y
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 82932768

Сигнална светилка, жолта боја во LED технологија, со двоен трепкачки ефект и работен напон 230V АC.

 

Оригинален код: 829.327.68

12.439 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA-829/24/R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 82917055
Сигнална светилка, црвено светло во LED технологија, со функција за мониторинг на исправноста на светилката и работен напон 24V DC.   Оригинален код: 829.170.55...
15.063 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA-829/24/Y
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 82935055

Сигнална светилка во LED технологија и различни ефекти на светење, жолта боја и работен напон 24V DC.

 

Оригинален код: 829.350.55

13.887 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA-839/230/R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 83912068
Сигнална LED ротациона светилка со робустно куќиште заштитено со алуминиумска мрежа, црвена боја и работен напон 230V AC.   Оригинален код: 839.120.68...
38.285 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA-239/CL
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 23948055

Сигнална LED светилка во 5 бои со работен напон 24V DC.

 

Оригинален код: 239.480.55

10.264 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA-231/230/R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 23110068

Сигнална LED светилка, црвена боја и работен напон 230V-АC.

 

Оригинален код: 231.100.68

4.655 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA KS71/C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 64924005

Сигнална кула со зелена, жолта и црвена светилка, 70mm дијаметар и работен напон 24V AC/DC.

 

Оригинален код: 649.240.05

10.817 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA KS71-2/C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 64924006

Сигнална кула со зелена и црвена светилка, 70mm дијаметар и работен напон 24V AC/DC.

 

Оригинален код: 649.240.06

8.123 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA KS72/C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 64900002

Сигнална кула со зелена, жолта и црвена светилка, 70mm дијаметар и работен напон 24V AC/DC.

 

Оригинален код: 649.000.02

10.466 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA KS40/D
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63930101

Сигнална кула со зелена, жолта и црвена светилка, 40mm дијаметар и работен напон 24V AC/DC.

 

Оригинален код: 639.301.01

8.468 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA KS37/C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 69911075
Сигнална кула со зелена, жолта и црвена светилка и звучна сигнализација, 37.5mm дијаметар и работен напон 24V AC/DC.   Оригинален код: 699.110.75...
10.326 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA KS40/C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63930001

Сигнална кула со зелена, жолта и црвена светилка, 40mm дијаметар и работен напон 24V AC/DC.

 

Оригинален код: 639.300.01

7.878 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.