Сигнални

Производи на страна:
Страна 1 од 2
WERMA-439/24/R
Брзо инфо
(0)
Код: 43901055
Комбинирана сигнална сирена со трепкачка ксенон светилка, 32 различни тонови, 105dB јачина на звук, работен напон 9 - 60V DC.   Оригинален код: 439.010.55...
20.138 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
WERMA-829/230/Y
Брзо инфо
(0)
Код: 82932768

Сигнална светилка, жолта боја во LED технологија, со двоен трепкачки ефект и работен напон 230V АC.

 

Оригинален код: 829.327.68

13.175 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
WERMA-829/24/R
Брзо инфо
(0)
Код: 82917055
Сигнална светилка, црвено светло во LED технологија, со функција за мониторинг на исправноста на светилката и работен напон 24V DC.   Оригинален код: 829.170.55...
15.954 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
WERMA-829/24/Y
Брзо инфо
(0)
Код: 82935055

Сигнална светилка во LED технологија и различни ефекти на светење, жолта боја и работен напон 24V DC.

 

Оригинален код: 829.350.55

14.707 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
WERMA-839/230/R
Брзо инфо
(0)
Код: 83912068
Сигнална LED ротациона светилка со робустно куќиште заштитено со алуминиумска мрежа, црвена боја и работен напон 230V AC.   Оригинален код: 839.120.68...
40.549 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
WERMA KS40/D
Брзо инфо
(0)
Код: 63930101

Сигнална кула со зелена, жолта и црвена светилка, 40mm дијаметар и работен напон 24V AC/DC.

 

Оригинален код: 639.301.01

8.968 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
WERMA KS71-2/C
Брзо инфо
(0)
Код: 64924006

Сигнална кула со зелена и црвена светилка, 70mm дијаметар и работен напон 24V AC/DC.

 

Оригинален код: 649.240.06

8.604 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
WERMA KS72-2/D
Брзо инфо
(0)
Код: 64900102

Сигнална кула со зелена, жолта и црвена светилка, 70mm дијаметар и работен напон 24V AC/DC.

 

Оригинален код: 649.001.02

11.917 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
WERMA KS37/C
Брзо инфо
(0)
Код: 69911075
Сигнална кула со зелена, жолта и црвена светилка и звучна сигнализација, 37.5mm дијаметар и работен напон 24V AC/DC.   Оригинален код: 699.110.75...
12.531 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
WERMA KS71/C
Брзо инфо
(0)
Код: 64924005

Сигнална кула со зелена, жолта и црвена светилка, 70mm дијаметар и работен напон 24V AC/DC.

 

Оригинален код: 649.240.05

11.456 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
WERMA KS72/C
Брзо инфо
(0)
Код: 64900002

Сигнална кула со зелена, жолта и црвена светилка, 70mm дијаметар и работен напон 24V AC/DC.

 

Оригинален код: 649.000.02

11.085 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
WERMA KS40/C
Брзо инфо
(0)
Код: 63930001

Сигнална кула со зелена, жолта и црвена светилка, 40mm дијаметар и работен напон 24V AC/DC.

 

Оригинален код: 639.300.01

8.344 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
WERMA-885/12/B
Брзо инфо
(0)
Код: 88550054

Сигнална ротациона светилка, сина боја, со ротирачко огледало и работен напон 12V DC.

 

Оригинален код: 885.500.54

9.353 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
WERMA-883/230/Y
Брзо инфо
(0)
Код: 88330068

Сигнална ротациона светилка, жолта боја, со ротирачко огледало и работен напон 230V AC.

 

Оригинален код: 883.300.68

12.721 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
WERMA-828/24/R
Брзо инфо
(0)
Код: 82812055

Сигнална ксенон светилка, црвена боја, трепкачки ефект и работен напон 24V DC.

 

Оригинален код: 828.120.55

10.723 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.