Додаток за Кујна

NE-HM011
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
Додаток за Кујна, Термометар за Вино, Црн/Сив
554 ден
(вклучено ДДВ): 84,51 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Поставете го овој термометар на шише од вино. За неколку секунди автоматски ја покажува температурата така што ќе знаете дали виното ја има оптималната температура за пиење и е спремно за сервирање или ќе треба да почекате уште малку.

 

Карактеристики:

  • Автоматски се вклучува кога ќе се постави на шише
  • Автоматски се исклучува кога ќе се отстрани
  • Стилски црн алуминиумски дизајн

 

Пакувањето содржи:

  • Термометар за вино
  • 1x LR54 батерија
Тежина 50 g
Димензии 115x45x155 mm
Работна температура 0 - 50 °C
Материјал
алуминиум / пластика
Боја
 сива
 црна
Тип на батерии
LR54
Број на батерии 1
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.