Фибероптичка четкица

FIBERPEN
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Фибероптичко пенкало.

377 ден
(вклучено ДДВ): 57,51 ден
На лагер
w

Специјално пенкало, со фибероптичка четкица за чистење на печатени плочки.

Димензии 24x12x143 mm
Тежина 7 g
Дополнителна Опрема

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.