Вентилатор

HQ-FN32R
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
HQ

Вентилатор, 45W.

 

 

2.459 ден
(вклучено ДДВ): 375,1 ден
На лагер
w

Вентилатор за ладење на просторија на кој му е потребно многу мал простор така што ќе можете да уживате во свежиот воздух и во најмалите соби. Исто така гарантира убаво проспиени ноќи за време на жешките лета. Специјалниот мод за ноќна работа овозможува спалната соба да Ви биде секогаш свежа. Контролирајте ги сите прилагодувања брзината и правецот на дување со помош на далечинското. Се карактеризира со финиш со висок сјај така што одговара на секоја внатрешност.

 

Карактеристики:

  • Мотор со три брзини
  • Осцилација: 65°
  • Моќност: 45W
  • Напојување: 230 V
  • Фреквенција: 50 Hz
  • Големина:  31 "
  • Должина на кабел: 1.5m
  • Материјал: пластика
  • Боја: Бела/црна

 

Влезен напон 220 - 230 V-AC
Максимална излезна моќност 45 W
Должина на кабел 1,5 m
Тежина 3.100 g
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.