Апарат за Домаќинство

NE-FN05/B
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis

Апарат за Домаќинство, Вентилатор за на Под, Црн, 100 W

3.389 ден
(вклучено ДДВ): 516,97 ден
Беспл. Испор.
w

Благодарение на 5-те големи елиси, овој вентилатор од Nedis нуди комфорна свежина во големи простории како канцеларии, големи дневни соби, училници, продавници и слично. Комбинација од метална контрукција со пластична решетка за максимална издржливост и изненадувачки мала тежина. Идеален за поместување и насочување онаму каде сакате ладен и свеж воздух.

Со рачка за носење и кабел со должина од 1.5 метри добивате максимална флексибилност за да најдете идеална положба за Вашиот вентилатор. Насочете го на посакуваното место и бидете спремни за топлите денови кои престојат.

 

Карактеристики:

  • XL елиси - за свежина во поголеми простории
  • Само 3.5 kg тежина - изненадувачки лесен за така голем и моќен вентилатор
  • 3 брзини - одберете ја Вашата посакувана
  • Прилагодлив - насочете го дувањето онаму каде Ви е најпотребно
  • Рачка за носење - носете го наоколу со леснотија
  • Цврсти ногарки - овозможуваат максимална стабилност
  • Кабел 1.5 метри - за поставување каде сакате

 

Пакувањето содржи:

  • XL вентилатор за на под
  • Упатство за употреба
Влезен напон 220 - 240 V-AC
Максимална излезна моќност 100 W
Должина на кабел 1,5 m
Димензии 500 mm
Тежина 3,5 g
Функции
Рачка за носење
3 нивоа на дување
Боја
 црна
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.