Клешти

Производи на страна:
Страна 10 од 11
HT-546
Брзо инфо
(0)

Кримп клешта за конектори RJ 9, 11, 12.

382 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
HT-68
Брзо инфо
(0)

Кримп клешта за конектори RJ11,RJ12 и RJ45.

1.790 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KP-975104
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 97 51 04

Кримп клешта

за RJ10 конектори.

616 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KP-975110
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 97 51 10

Кримп клешта

за RJ 11, 12 и 45 конектори.

2.599 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KP-975112
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 97 51 12

Кримп клешта

за RJ 11, 12 и 45 конектори.

8.299 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE D814
Брзо инфо
(0)

Клешта за набивање на жици, кроне.

3.573 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TCA-40
Брзо инфо
(0)

Клешта за набивање, кроне.

1.110 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FITEL S326A
Брзо инфо
(0)

Нож за сечење

на оптички влакна.

43.620 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RND 550-00159
Брзо инфо
(0)

Клешти-Ножици за кабли.

695 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KP-1229180
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 12 29 180

Ножеви за замена.

1.650 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TEL-KNIFE1
Брзо инфо
(0)

Ножеви за замена.

122 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TEL-KNIFE3
Брзо инфо
(0)

Ножеви за замена.

18 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KP-975906
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 97 59 06

Ножеви за замена.

88 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
TEL-KNIFE2
Брзо инфо
(0)

Ножеви за замени.

18 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FITEL S218R
Брзо инфо
(0)

Термален отстранувач на изолација.

Повеќе
Само во продавница
plavi artikli_mkd_mk_den
ESD_Shrafcigeri_PlaviAkcija_mk.jpg
mikrobitMK
SetAlat_alat_mk
crimp plier_ paket alat_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.