Клешти

Производи на страна:
Страна 3 од 11
PG-PST0.5
Брзо инфо
(0)

Клешта за оголување, бланкерка.

410 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PG-CSP30/2
Брзо инфо
(0)

Клешта за оголување, бланкерка.

744 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CK-3757/3
Брзо инфо
(0)

Клешта за оголување на кабли, бланкерка.

2.200 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
HT-501
Брзо инфо
(0)

Универзална клешта за оголување на кабли, бланкерка.

595 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CC-STRIPPER1
Брзо инфо
(0)

Клешта за оголување на кабли, бланкерка.

851 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FITEL S211B
Брзо инфо
(0)

Клешта за оголување

на фибер-оптичка изолација.

Повеќе
Само во продавница
AH-101415
Брзо инфо
(0)

Клешта за оголување на кабли, бланкерка.

1.600 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CABLE-STRIPPER
Брзо инфо
(0)

Клешта за оголување на кабли, бланкерка.

444 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CK-3759
Брзо инфо
(0)

Клешта за оголување на кабли, бланкерка.

2.394 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MLR FO-103D250
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MLR FO-103D250

Клешта за фибер-оптички кабли,

со два отвора.

5.422 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CEM. HB8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2591284

Клешта за оголување на кабли, бланкерка.

1.538 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PJP-2608
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PINC43-175

Клешта за оголување, бланкерка.

2.541 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CEM. HB9
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2591336

Клешта за оголување на кабли, бланкерка.

1.897 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CEM. HB2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2591308

Клешта за оголување на кабли, бланкерка.

5.169 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CEM. HB10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2591337

Клешта за оголување на кабли, бланкерка.

1.636 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
ESD_Shrafcigeri_PlaviAkcija_mk.jpg
mikrobitMK
SetAlat_alat_mk
crimp plier_ paket alat_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.