Клешти

Производи на страна:
Страна 4 од 11
KP-1106160
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 11 06 160

Клешта за оголување - бланкерка.

2.450 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KP-1211180
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 12 11 180

Клешта за оголување на кабли, бланкерка.

4.060 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KP-121206
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 12 12 06

Клешта за оголување, бланкерка.

7.599 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KP-121211
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 12 12 11

Клешта за оголување, бланкерка.

5.913 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KP-1221180
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 12 21 180

Клешта за оголување, бланкерка.

4.122 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KP-1240200
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 12 40 200

Клешта за оголување, бланкерка.

6.808 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KP-1285100SB
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 12 85 100 SB

Клешта за фибер-оптика.

4.580 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KP-1372160SB
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 13 72 160 SB

Клешта за оголување, бланкерка.

3.680 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KP-1640150
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 16 40 150

Клешта за оголување, бланкерка.

13.602 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ST-TOOL
Брзо инфо
(0)

Клешта за монтирање на ST терминали, фаст-он клеми.

1.333 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
HT-223H
Брзо инфо
(0)

Клешта за оголување на фибер-оптичка изолација.

999 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
JST-226
Брзо инфо
(0)

Клешта за монтирање на терминали.

432 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
HT-202A
Брзо инфо
(0)

Клешта за монтирање на терминали.

644 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RND 550-00180
Брзо инфо
(0)

Клешта за терминали, клеми (туљци).

1.232 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CEM. HP3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2590531

Клешта за изолирани терминали, клеми.

6.020 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
ESD_Shrafcigeri_PlaviAkcija_mk.jpg
mikrobitMK
SetAlat_alat_mk
crimp plier_ paket alat_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.