Едукативни

Производи на страна:
Страна 1 од 1
UBT.INVENTOR KIT
Брзо инфо
(0)
Развоен Комплет - Робот, Робот Inventor Kit, Програмабилен
36.966 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SP KIT-15365
Брзо инфо
(0)

Развоен Комплет - Робот, Робот JetBot AI, Програмабилен

24.950 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
JAM-410020
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JAM-410020
Развоен Комплет - Робот, Робот Robibot, Снимање на Звук
4.682 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UBTECH FIRST ORD
Брзо инфо
(0)
Развоен Комплет - Робот, Робот First Order Stormtrooper, Програмабилен
30.805 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UBTECH ALPHA 1S
Брзо инфо
(0)
Развоен Комплет - Робот, Робот Хуманоид ALPHA 1 Pro, Програмабилен
49.500 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UBTTECH MINI KIT
Брзо инфо
(0)
Развоен Комплет - Робот, Робот Jimu Mini Kit, Програмабилен
11.644 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UBT.ASTROBOT KIT
Брзо инфо
(0)
Развоен Комплет - Робот, Робот AstroBot Kit, Програмабилен
21.563 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.