Кади за лемење

Производи на страна:
Страна 1 од 1
ERSA BATH T04
Брзо инфо
(0)
Статична Када за Лемење, T04, 400W, 1.9Kg,, 410°C, Ersa
59.242 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ERSA BATH T10S
Брзо инфо
(0)
Мини Када за Лемење, T10S, 130W, 185g, 340°C, Ersa
12.507 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ERSA BATH T03
Брзо инфо
(0)
Статична Када за Лемење, T03, 360W, 1Kg,, 430°C, Ersa
41.825 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ERSA BATH T06
Брзо инфо
(0)
Статична Када за Лемење, T06, 1KW, 4.8Kg,, 560°C, Ersa
71.957 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ERSA BATH T11
Брзо инфо
(0)
Статична Када за Лемење, T11, 1.6KW, 7.5Kg,, 450°C, Ersa
111.934 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ERSA BATH T50S
Брзо инфо
(0)
Мини Када за Лемење, T50S, 65W, 40g, 300°C, Ersa
10.500 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ERSA BATH T02
Брзо инфо
(0)
Статична Када за Лемење, T02, 240W, 125g,, 600°C, Ersa
34.827 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ERSA BATH T05
Брзо инфо
(0)
Статична Када за Лемење, T05, 500W, 2.85Kg,, 440°C, Ersa
49.656 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ERSA BATH T07
Брзо инфо
(0)
Статична Када за Лемење, T07, 1.2KW, 6.4g,, 600°C, Ersa
72.318 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.