Новогодишни Светилки

ED48654
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Код од Произв.: ED48654
Светилка, Новогодишна, x 160, Бела
1.390 ден
(вклучено ДДВ): 212,03 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Новогодишни сијалички со LED за користење на отворено и затворено. Направете ги вашите новогодишни празници незаборавни.

 

Карактеристики:

  • Светлина: топло бела
  • Напон: 230V
  • LED светилки: 160
Тип на напојување
220V-AC
Тип на батерии
AA
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.