D-SUB,IDE,IDC,V35

Производи на страна:
Страна 1 од 1
HT-301U
Брзо инфо
(0)

Клешта за монтирање на V35 конектори.

2.253 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ST-TOOL
Брзо инфо
(0)

Клешта за монтирање на ST терминали, фаст-он клеми.

1.333 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CEM. HP3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2590531

Клешта за изолирани терминали, клеми.

5.823 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CEM. HN1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2590300

Клешта за неизолирани терминали, клеми.

6.281 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HT-202A
Брзо инфо
(0)

Клешта за монтирање на терминали.

644 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RND 550-00180
Брзо инфо
(0)

Клешта за терминали, клеми (туљци).

1.232 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
JST-226
Брзо инфо
(0)

Клешта за монтирање на терминали.

432 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KP-9722240
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 97 22 240

Клешта за сечење, оголување и стискање на терминали.

1.777 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KP-975238
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 97 52 38

Клешта за терминали, клеми (туљци).

7.641 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KP-975314SB
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 97 53 14 SB

Клешта за терминали, клеми (туљци).

11.777 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KP-9762145A
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: 97 62 145 A

Клешта за терминали, клеми (туљци).

1.738 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CEM. HT51
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2670610

Хидраулична преса за терминали.

83.750 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
ESD_Shrafcigeri_PlaviAkcija_mk.jpg
SetAlat_alat_mk
crimp plier_ paket alat_mk
kabli na metro_alat_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.