Додаток за модуларна клешта

HT-236-8P DIE
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Додаток за RJ45 (8/8).

255 ден
(вклучено ДДВ): 38,9 ден
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w

Модуларен додаток RJ45 (8/8).

 

Додаток за модуларна клешта HT-236FM, за конектори RJ45 (8/8).

Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.