Fiber Optic

Производи на страна:
Страна 1 од 1
FITEL S211B
Брзо инфо
(0)

Клешта за оголување

на фибер-оптичка изолација.

Повеќе
Само во продавница
MLR FO-103D250
Брзо инфо
(0)
Код: MLR FO-103D250

Клешта за фибер-оптички кабли,

со два отвора.

5.422 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KP-1285100SB
Брзо инфо
(0)
Код: 12 85 100 SB

Клешта за фибер-оптика.

4.580 ден
Повеќе
На лагер
w
HT-223H
Брзо инфо
(0)

Клешта за оголување на фибер-оптичка изолација.

999 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FITEL S326A
Брзо инфо
(0)

Нож за сечење

на оптички влакна.

70.623 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HT-MN011
Брзо инфо
(0)

Комплет сува и влажна салфетка за фибер-оптика.

55 ден
Повеќе
На лагер
w
FITEL S218R
Брзо инфо
(0)

Термален отстранувач на изолација.

Повеќе
Само во продавница
HT-MN0041
Брзо инфо
(0)

Шмиргла за полирање
на фибер оптички конектори.

366 ден
Повеќе
На лагер
w
HT-MN0051
Брзо инфо
(0)

Шмиргла за полирање
на фибер оптички конектори.

366 ден
Повеќе
На лагер
w
HT-MN0031
Брзо инфо
(0)

Шмиргла за полирање

на фибер оптички конектори.

102 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
ESD_Shrafcigeri_PlaviAkcija_mk.jpg
SetAlat_alat_mk
crimp plier_ paket alat_mk
kabli na metro_alat_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.