Универзална пинцета

CK-T2340
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
CK

Прецизна пинцета 110mm.

2.340 ден
(вклучено ДДВ): 356,95 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Универзалнa прецизна пинцета 110mm.

Пинцета со прецизни допирни точки. Изработена од нерѓосувачки челик. Антимагнетна и отпорна на киселини и парea.

 

 

Карактеристики:

  • Должина: 110mm
  • Прецизни допирни точки: 1mm
Должина на рачки 110 mm
Допирни точки 1 mm
Тежина 21 g
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.