Пинцети

Производи на страна:
Страна 1 од 4
ZD-409/T30
Брзо инфо
(0)

Врв за лемење за употреба со ZD-409

пинцета за лемење и одлемување.

185 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ZD-409/T02
Брзо инфо
(0)

Врв за лемење за употреба со ZD-409

пинцета за лемење и одлемување.

176 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ZD-409/T05
Брзо инфо
(0)

Врв за лемење за употреба со ZD-409

пинцета за лемење и одлемување.

185 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ZD-409/T15
Брзо инфо
(0)

Врв за лемење за употреба со ZD-409

пинцета за лемење и одлемување.

185 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ZD-409/T03
Брзо инфо
(0)

Врв за лемење за употреба со ZD-409

пинцета за лемење и одлемување.

185 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ZD-409/T10
Брзо инфо
(0)

Врв за лемење за употреба со ZD-409

пинцета за лемење и одлемување.

185 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ZD-409/T20
Брзо инфо
(0)

Врв за лемење за употреба со ZD-409

пинцета за лемење и одлемување.

185 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PJP-2599
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PINC108

Изолирана пинцета 155mm.

1.487 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EREM 15AGW
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 15AGW

Цвикцангла пинцета 115mm.

2.539 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KP-922762
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 92 27 62

Изолирана пинцета.

1.450 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KP-923764
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 92 37 64

Изолирана пинцета накосена.

1.479 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KP-927245
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 92 72 45

Прецизна универзална пинцета 145mm.

999 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WTA50
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051317199N

Пинцета за одлемување наменета за работа со SMD компоненти за употреба со Weller станици за лемење и одлемување.

26.691 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BDL-770054SL
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: 770054SL

Прецизен метален врв, 160mm.

257 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
EREM 3SA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 3SA

Остра прецизна пинцета 120mm.

1.881 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
ESD_Shrafcigeri_PlaviAkcija_mk.jpg
mikrobitMK
SetAlat_alat_mk
crimp plier_ paket alat_mk
kabli na metro_alat_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.