Комплет алат

ZD-921C
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
PUCTEC

Сет алатки за електроника.

999 ден
(вклучено ДДВ): 152,39 ден
на лагер
w

Комплет алат за електроника.

 

Содржина:

  • Леткум
  • Пумпа за одлемување
  • Држач за леткум
  • Цвицангла
  • Шпицангла
  • Пластична кутија
Димензии 255х205х45 mm
Тежина 739 g
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.