Пластик спреј

PRF 202/220
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
PRF

Спреј пластик, 220ml.

399 ден
(вклучено ДДВ): 60,86 ден
На лагер
w

Заштитен пластик спреј, 220ml.

Заштитен нанос со брзо сушење. За изолација на електрични кола.

Примена: eлектроника, печатени материјали, автомобилска-индустрија, антенски изведби, аудио / видео апарати, севиси, уметност и сл.

Содржина: 220ml(бруто) - 165ml(нето).

Димензии 52x50x142 mm
Тежина 156 g

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.