Бургии, Бормашини

Производи на страна:
Страна 2 од 2
DREMEL 423S
Брзо инфо
(0)

Кружен додаток за полирање.

320 ден
Повеќе
На лагер
w
PROXXON 28295
Брзо инфо
(0)

Кружен додаток за полирање.

444 ден
Повеќе
На лагер
w
DREMEL 414
Брзо инфо
(0)

Кружен додаток за полирање, 13mm.

295 ден
Повеќе
На лагер
w
MICROMOT 50/E
Брзо инфо
(0)

Мини бормашина, 40W.

2.990 ден
Повеќе
На лагер
w
MICROMOT 50/EF
Брзо инфо
(0)

Мини бормашина, 40W.

2.750 ден
Повеќе
На лагер
w
ROTACRAFT RC12
Брзо инфо
(0)

Мини бормашина, 12V-DC.

2.649 ден
Повеќе
На лагер
w
DREMEL 421
Брзо инфо
(0)

Полир-паста, 30gr.

295 ден
Повеќе
На лагер
w
CK-3063
Брзо инфо
(0)

Сет од 5 Бургии.

1.325 ден
Повеќе
На лагер
w
PROXXON 28285
Брзо инфо
(0)

Комплет додатоци за полирање.

1.290 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
ESD_Shrafcigeri_PlaviAkcija_mk.jpg
SetAlat_alat_mk
crimp plier_ paket alat_mk
kabli na metro_alat_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.