Бургии, Бормашини

Производи на страна:
Страна 2 од 2
PROXXON 28295
Брзо инфо
(0)
Додаток за Полирање, 14 mm
444 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DREMEL 423S
Брзо инфо
(0)
Додаток за Полирање, 25 mm
320 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DREMEL 414
Брзо инфо
(0)
Додаток за Полирање, 13 mm
295 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DREMEL 220
Брзо инфо
(0)

Држач за мини бормашина

5.450 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DREMEL 3000-15
Брзо инфо
(0)

Мини Бормашина, 230 V, 130 W

5.850 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DREMEL 4000-4/65
Брзо инфо
(0)
Мини Бормашина, Црна / Сива, 175 W
11.910 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MICROMOT 50/EF
Брзо инфо
(0)
Мини Бормашина, Зелена / Жолта, 40 W
2.990 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ROTACRAFT RC12
Брзо инфо
(0)
Мини Бормашина, Жолта
2.649 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MICROMOT 50/E
Брзо инфо
(0)
Мини Бормашина, Зелена / Жолта, 40 W
3.250 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CK-3063
Брзо инфо
(0)
Сет Бургии, x5
1.325 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BCT-DRS01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BCT-DRS01
Сет Бургии, x19
1.139 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PROXXON 28285
Брзо инфо
(0)
Сет за Полирање, x10
1.290 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
ESD_Shrafcigeri_PlaviAkcija_mk.jpg
mikrobitMK
SetAlat_alat_mk
crimp plier_ paket alat_mk
kabli na metro_alat_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.