Сет Бургии

CK-3063
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
C.K Tools
Сет Бургии, x5
1.325 ден
(вклучено ДДВ): 202,12 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Сет од 5 универзални бургии.

Составен од 5 бургии сместени во пластична кутија.
Ѕидарски бургии со карбидни врвови: 4 до 10mm.
Погодни за електрични дупчалки.
Апликации: Камен / бетон / метал

Спецификација:

  • Број на бургии: 5
  • Мин. дијаметар на бургија: 4mm
  • Макс. дијаметар на бургија: 10mm
  • Тип на бургија: Twist
  • Mатеријал на врв: волфрам-карбид
Димензии 158 x 55 x 17 mm
Тежина 168 g
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.