Бургија

DUR.DRILL 2.0
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
DURATOOL
Бургија, 2.0 mm
90 ден
(вклучено ДДВ): 13,73 ден
Беспл. Испор.
w

Бургија за метал, дрво и пластика, 2.0mm.

 

Kарактеристики:

  • Дијаметар: 2.0mm
  • Вкупна должина: 49mm
  • Должина на бургијата: 24mm
  • ХСС(High speed steel) според DIN338
  • Материјал: црн оксид М1
  • 118 ° стандардна точка
  • За метал, дрво и пластика
Димензии 49 mm
Дијаметар 2,0 mm
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.