Мини Бормашина

MICROMOT 50/E
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Proxxon
Мини Бормашина, Зелена / Жолта, 40 W
3.150 ден
(вклучено ДДВ): 480,51 ден
Б.Исп.одЛагер
w
Пакети
Производов се содржи и во следниве пакети:

Мини бормашина со контрола на вртежи, погодна за работа со електронски плочи и уреди.

 

Карактеристики:

  • Работен напон: (12-18)V-DC
  • Максимална моќност: 40W
  • Опсег на брзина: (5.000-20.000) вртежи во минута
  • Футер за бургии: 1 / 1,5 / 2 / 2,4 / 3 х 3,2 mm
Димензии 220 mm
Тежина 230 g
Максимална моќност 40 W
Број на вртежи 20.000 RPM
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.