Паста за Полирање

DREMEL 421
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
DREMEL
Паста за Полирање, 30 g
295 ден
(вклучено ДДВ): 45 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Паста за полирање.

Карактеристики:

  • Полир паста 30g
  • Да се употребува со додатоци од филц или ткаенина за полирање на метал и пластика
  • Ќе ги отстрани оксидираните слоеви и/или светлосните површински несовршености
Тежина 30 g
Број на вртежи 20.000 RPM
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.