Сет за Полирање

PROXXON 28285
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Proxxon
Сет за Полирање, x10
1.290 ден
(вклучено ДДВ): 196,78 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Комплет од 10 додатоци за полирање.

 

Карактеристики:

  • Содржи 9 додатоци за полирање и  една полир паста
  • За различни површини како челик, алуминиум, месинг, сребро, злато, тврда пластика итн.
  • Димензии: (185x80x15)mm
  • Оска ø: 2.35mm
  • Тежина: 68g
Димензии 185x80x15 mm
Тежина 68 g
Дијаметар 2,35 mm
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.