Бургии, Бормашини

Производи на страна:
Страна 1 од 2
BCT-DRS01
Брзо инфо
(0)

Сет од 19 бургии (1-10)mm.

1.139 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
DRILL 1.8
Брзо инфо
(0)

1.8mm бургија

45 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
DRILL 1.2
Брзо инфо
(0)

1.2mm бургија

45 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
DUR.DRILL 1.0
Брзо инфо
(0)

1.0mm бургија.

295 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
DUR.DRILL 1.5
Брзо инфо
(0)

1.5mm бургија.

90 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
DRILL 1.0
Брзо инфо
(0)

1.0mm бургија

45 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
DRILL 1.5
Брзо инфо
(0)

1.5mm бургија

45 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
DUR.DRILL 2.0
Брзо инфо
(0)

2.0mm бургија.

90 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
DUR.DRILL 0.8
Брзо инфо
(0)

0.8mm бургија.

299 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
DRILL 0.8
Брзо инфо
(0)

0.8mm бургија

95 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
DRILL 1.1
Брзо инфо
(0)

1.1mm бургија

45 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BURGII TOP 2.0/1
Брзо инфо
(0)

2.00mm бургија.

27 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
DREMEL 422
Брзо инфо
(0)

Врв на полирање, 10mm.

525 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
DREMEL 520
Брзо инфо
(0)

Кружен додаток за полирање.

395 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PROXXON 28296
Брзо инфо
(0)

Диск за полирање.

444 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
ESD_Shrafcigeri_PlaviAkcija_mk.jpg
mikrobitMK
SetAlat_alat_mk
crimp plier_ paket alat_mk
kabli na metro_alat_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.