Антенски додатоци

Производи на страна:
Страна 2 од 12
CX PLUG2
Брзо инфо
(0)
Coax Конектор, Коаксијален, Машки, 90°, Пластичен
30 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TAS-SP71
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SP 71
Coax Конектор, Коаксијален, Женски, 180°, Метален
75 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CX PROFSOCK
Брзо инфо
(0)
Coax Конектор, Коаксијален, Женски, 90°, Метален
99 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CX SOCKET2
Брзо инфо
(0)
Coax Конектор, Коаксијален, Женски, 90°, Пластичен
40 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CX SOCKET3
Брзо инфо
(0)
Coax Конектор, Коаксијален, Женски, 180°, Метален
44 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
CX PROFPLUG
Брзо инфо
(0)
Coax Конектор, Коаксијален, Машки, 90°, Метален
99 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CX SOCKET
Брзо инфо
(0)
Coax Конектор, Коаксијален, Женски, 90°, Пластичен
25 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CX SWITCH
Брзо инфо
(0)
Coax Преклопник, Коаксијален, 2 x IN, 1 x OUT, Мануелен
30 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-DVBT-1
Брзо инфо
(1)
Антена, DVB-T, UHF, VHF, FM, 20 dB Засилување, Активна, Надворешна
1.950 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-DVBT-8
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, DVB-T2, DAB, UHF, VHF, 35 dB Засилување, Активна, Собна
1.777 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GB-DVBT-7
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, DVB-T2, DAB, UHF, VHF, 42 dB Засилување, Активна, Собна
1.995 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KN-DVBT-OUT112
Брзо инфо
(1)
Антена, DVB-T, UHF, VHF, FM, 20 dB Засилување, Активна, Собна / Надворешна
1.174 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-DVBT-3
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, UHF, VHF, FM, 20 dB Засилување, Активна, Надворешна
1.890 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-DVBT-03
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, DVB-T2, UHF, 10 dB Засилување, Пасивна, Надворешна
1.232 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KN-DVBT-IN21
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, UHF, VHF, 7 dB Засилување, Пасивна, Собна
444 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.