Антенски додатоци

Производи на страна:
Страна 3 од 12
GB-DVBT-4
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, DVB-T2, DAB, UHF, VHF, 30 dB Засилување, Активна, Собна
1.150 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KN-DVBT-IN23
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, UHF, VHF, 26 dB Засилување, Активна, Собна
1.190 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KN-DVBT-IN24
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, UHF, VHF, 28 dB Засилување, Активна, Собна
990 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-DVBT-8
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, DVB-T2, DAB, UHF, VHF, 35 dB Засилување, Активна, Собна
1.777 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GB-DVBT-7
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, DVB-T2, DAB, UHF, VHF, 42 dB Засилување, Активна, Собна
1.995 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-DVBT-03
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, DVB-T2, UHF, 10 dB Засилување, Пасивна, Надворешна
1.232 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ANT 117-KNL
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, UHF, FM, 28 dB Засилување, Активна, Надворешна, Камп Приколка
2.850 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KN-DVBT-OUT113
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, DVB-T2, UHF, VHF, FM, 46 dB Засилување, Активна, Надворешна
1.759 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-DVBT-01
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, UHF, VHF, FM, 22 dB Засилување, Активна, Собна
998 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-DVBT-05
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, UHF, VHF, FM, 40 dB Засилување, Надворешна
1.725 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KN-DVBT-IN21
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, UHF, VHF, 7 dB Засилување, Пасивна, Собна
444 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
DVB-T INSERT10
Брзо инфо
(0)
Напојување, Инсертер, DVB-T, 5 V
525 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SATFINDER
Брзо инфо
(0)
Сателитски Локатор, Аналоген, Звучна Индикација
729 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SAT FINDER D
Брзо инфо
(0)
Сателитски Локатор, Дигитален, Звучна Индикација, Компас
1.350 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FC-COMB-SAT-KN
Брзо инфо
(0)
Комбајнер, SAT, UHF, VHF
295 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.