Антенски додатоци

Производи на страна:
Страна 4 од 12
FC-020
Брзо инфо
(0)
F-Тип Конектор, Машки / Женски, 90°
30 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FC-018
Брзо инфо
(0)
F-Тип Конектор, F-Тип, Женски / Женски
20 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FC-019
Брзо инфо
(0)
F-Тип Конектор, Машки / Машки
20 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FC-0181
Брзо инфо
(0)
F-Тип Конектор, 4 x F-Тип, Женски / Женски
33 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FC-027
Брзо инфо
(0)
Quick F - F-Тип Конектор, Quick-F Машки, F-Тип Женски
20 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FC-024
Брзо инфо
(0)
RCA Конектор, RCA Машки, F-Тип Женски
30 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ANT 15
Брзо инфо
(0)
Антена Телескоп, FM, 6 mm, 950 mm
125 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-AMP01
Брзо инфо
(0)
Засилувач, Антена, 1 Out, 28 dB Засилување, 0 - 18 dB Регулација
2.250 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KN-PROAMP21
Брзо инфо
(0)
Засилувач, Антена, 2 Out, 18 dB Засилување, 0 - 18 dB Регулација
1.300 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
KN-AMP40
Брзо инфо
(0)
Засилувач, Антена, 4 Out, 20 dB Засилување, 0 - 18 dB Регулација
850 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
3-OPH/1
Брзо инфо
(0)
Засилувач, Антена, 2 x IN, 1 x OUT, Надворешна
185 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LNB-2X2
Брзо инфо
(0)
LNB, Мултисвич, 2 x 3
662 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LNB-3X4
Брзо инфо
(0)
LNB, Мултисвич, 3 x 5
709 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
EM-SWITCH3
Брзо инфо
(0)
LNB, Свич, 2 x 1, DISEQC2.1
554 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
EM-SWITCH1
Брзо инфо
(0)
LNB, Свич, 2 x 1, DISEQC1.1
839 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.