Антенски додатоци

Производи на страна:
Страна 5 од 12
SAT-SWITCH12V
Брзо инфо
(0)
LNB, Свич, 1 x 2, 12 V
208 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LNB-1X2/22KHZ
Брзо инфо
(0)
LNB, Свич, 2 x 2
153 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
EM-SWITCH6
Брзо инфо
(0)
LNB, Свич, 4 x 1, DISEQC1.1
388 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FC-2TAP/8-KN
Брзо инфо
(0)
TAP, Двоен, 5 - 1000 MHz, 8 dB
48 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FC-6MTAP
Брзо инфо
(0)
TAP, 6-Насочен
78 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FC-8MTAP
Брзо инфо
(0)
TAP, 8-Насочен
84 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FC-1TAP/12-KN
Брзо инфо
(0)
TAP, Единечен, 5 - 1000 MHZ, 12 dB
42 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FC-1TAP/16-KN
Брзо инфо
(0)
TAP, Единечен, 5 - 1000 MHZ, 16 dB
42 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FC-2TAP/10
Брзо инфо
(0)
TAP, Двоен, 5 - 1000 MHz, 10 dB
48 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FC-2TAP/24
Брзо инфо
(0)
TAP, Двоен, 5 - 1000 MHz, 24 dB
48 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FC-4MTAP
Брзо инфо
(0)
TAP, 4-Насочен
77 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FC-1TAP/20
Брзо инфо
(0)
TAP, Единечен, 5 - 1000 MHZ, 20 dB
42 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FC-2TAP/25-SAT
Брзо инфо
(0)
TAP, Сателитски, Двоен, 5 - 2400 MHz, 25 dB
170 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FC-2TAP/30-SAT
Брзо инфо
(0)
TAP, Сателитски, Двоен, 5 - 2400 MHz, 30 dB
51 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FC-2TAP/12-SAT
Брзо инфо
(0)
TAP, Сателитски, Двоен, 5 - 2400 MHz, 12 dB
51 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.