Антенски додатоци

Производи на страна:
Страна 1 од 12
FC-4MTAP
Брзо инфо
(0)

4-насочен мултитап со различни слабеења.

77 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FC-6MTAP
Брзо инфо
(0)

6-насочен мултитап со различни слабеења.

78 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FC-8MTAP
Брзо инфо
(0)

8-насочен мултитап со различни слабеења.

84 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ANT ATTN-10
Брзо инфо
(0)

Aнтенски ослабувач со регулација.

55 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-DVBT-3
Брзо инфо
(0)

Активна DVB-T надворешна антена за прием на дигитални ТВ сигнали.

1.890 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KN-DVBT-IN10
Брзо инфо
(1)

Активна DVB-T антена за прием на дигитални ТВ сигнали.

444 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KN-DVBT-IN52
Брзо инфо
(0)

Активна DVB-T антена за прием на дигитални ТВ сигнали.

1.190 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KN-DVBT-OUT112
Брзо инфо
(1)

Надворешна/внатрешна активна DVB-T антена за прием на дигитални ТВ сигнали.

1.395 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-DVBT-7
Брзо инфо
(0)

Активна DVB-T антена за прием на дигитални ТВ сигнали. 

1.995 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KN-DVBT-IN23
Брзо инфо
(0)

Активна DVB-T антена за прием на дигитални ТВ сигнали.

666 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KN-DVBT-IN24
Брзо инфо
(0)

DVB-T антена за прием на дигитални ТВ сигнали со засилувач.

990 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KN-DVBT-IN25
Брзо инфо
(0)

Активна DVB-T антена за прием на дигитални ТВ сигнали.

1.175 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KN-DVBT-OUT113
Брзо инфо
(0)

Активна DVB-T антена за прием на дигитални ТВ сигнали.

1.880 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GB-DVBT-6
Брзо инфо
(0)

Активна DVB-T антена за прием на дигитални ТВ сигнали. 

1.350 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-DVBT-8
Брзо инфо
(0)

Активна DVB-T антена за прием на дигитални ТВ сигнали. 

1.777 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.