Антени

Производи на страна:
Страна 2 од 2
SAT-WH45A
Брзо инфо
(0)

Алуминиумски држач за на ѕид за сателитска чинија.

925 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ANT 15
Брзо инфо
(0)

Антена-телескоп со дијаметар од 6mm.

125 ден
Повеќе
на лагер
w
ANT 11
Брзо инфо
(0)

Антена-телескоп со дијаметар од 6mm.

165 ден
Повеќе
на лагер
w
SAT-WMS55
Брзо инфо
(0)

Челичен држач за антена.

1.082 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SAT-WH25A
Брзо инфо
(0)

Алуминиумски држач за антена.

258 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
SAT-1MS1717
Брзо инфо
(0)

Држач за сателитска антена.

925 ден
Повеќе
на лагер
w
SAT-RH20
Брзо инфо
(0)

Поцинкуван држач за антена.

153 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
ANT 117-KNL
Брзо инфо
(0)

Aнтена за надворешна употреба.

2.850 ден
Повеќе
на лагер
w
ANT 118-KN
Брзо инфо
(0)

Внатрешна антена за прием на AM/FM сигнали.

844 ден
Повеќе
на лагер
w
ANT FM-11
Брзо инфо
(0)

Внатрешна антена за прием на FM сигнали.

245 ден
Повеќе
на лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
paket_popust_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.