Антени

Производи на страна:
Страна 1 од 2
NE-DVBT-05
Брзо инфо
(0)

Надворешна антена за прием на UHF / VHF и FM сигнали.

1.725 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KN-DVBT-IN21
Брзо инфо
(0)

Пасивна DVB-T антена за прием на дигитални ТВ сигнали, 5-7dB.

444 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-DVBT-6
Брзо инфо
(0)

Активна DVB-T антена за прием на дигитални ТВ сигнали. 

1.350 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GB-DVBT-8
Брзо инфо
(0)

Активна DVB-T антена за прием на дигитални ТВ сигнали. 

1.777 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-DVBT-1
Брзо инфо
(1)

Активна DVB-T надворешна антена за прием на дигитални ТВ сигнали.

1.950 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-DVBT-3
Брзо инфо
(0)

Активна DVB-T надворешна антена за прием на дигитални ТВ сигнали.

1.890 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KN-DVBT-OUT112
Брзо инфо
(1)

Надворешна/внатрешна активна DVB-T антена за прием на дигитални ТВ сигнали.

1.186 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-DVBT-7
Брзо инфо
(0)

Активна DVB-T антена за прием на дигитални ТВ сигнали. 

1.995 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KN-DVBT-IN23
Брзо инфо
(0)

Активна DVB-T антена за прием на дигитални ТВ сигнали.

1.190 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KN-DVBT-IN24
Брзо инфо
(0)

DVB-T антена за прием на дигитални ТВ сигнали со засилувач.

990 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KN-DVBT-OUT113
Брзо инфо
(0)

Активна DVB-T антена за прием на дигитални ТВ сигнали.

1.495 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-DVBT-01
Брзо инфо
(0)

Активна DVB-T антена за прием на дигитални ТВ сигнали.

998 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-DVBT-02/800
Брзо инфо
(0)

Активна DVB-T антена за прием на дигитални ТВ сигнали.

1.050 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-DVBT-02/700
Брзо инфо
(0)

Активна DVB-T антена за прием на дигитални ТВ сигнали.

1.050 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-DVBT-03
Брзо инфо
(0)

Пасивна DVB-T антена за прием на дигитални ТВ сигнали.

1.232 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
paket_popust_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.