Антени

Производи на страна:
Страна 1 од 2
GB-DVBT-6
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, DVB-T2, DAB, UHF, VHF, 30 dB Засилување, Активна, Собна
1.282 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
GB-DVBT-5
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, DVB-T2, DAB, UHF, VHF, 30 dB Засилување, Активна, Собна
1.350 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KN-DVBT-IN23
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, UHF, VHF, 26 dB Засилување, Активна, Собна
1.190 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KN-DVBT-IN24
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, UHF, VHF, 28 dB Засилување, Активна, Собна
990 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-DVBT-02/800
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, UHF, VHF, FM, 28 dB Засилување, Активна, Собна
1.050 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-DVBT-02/700
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, UHF, VHF, FM, 28 dB Засилување, Активна, Собна
1.050 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GB-DVBT-1
Брзо инфо
(1)
Антена, DVB-T, UHF, VHF, FM, 20 dB Засилување, Активна, Надворешна
1.950 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KN-DVBT-OUT112
Брзо инфо
(1)
Антена, DVB-T, UHF, VHF, FM, 20 dB Засилување, Активна, Собна / Надворешна
697 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GB-DVBT-7
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, DVB-T2, DAB, UHF, VHF, 42 dB Засилување, Активна, Собна
1.995 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-DVBT-03
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, DVB-T2, UHF, 10 dB Засилување, Пасивна, Надворешна
1.232 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KN-DVBT-IN21
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, UHF, VHF, 7 dB Засилување, Пасивна, Собна
444 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ANT 117-KNL
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, UHF, FM, 28 dB Засилување, Активна, Надворешна, Камп Приколка
2.850 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KN-DVBT-OUT113
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, DVB-T2, UHF, VHF, FM, 46 dB Засилување, Активна, Надворешна
1.759 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-DVBT-01
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, UHF, VHF, FM, 22 dB Засилување, Активна, Собна
998 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-DVBT-05
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, UHF, VHF, FM, 40 dB Засилување, Надворешна
1.725 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
paket_popust_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.