Антенски Кабел

CX-SB 1.5G
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Код од Произв.: CSBW40015WT20
Коаксијален Кабел, Антена, Машко / Женско, 1.5 m, Златни, Црн
220 ден
(вклучено ДДВ): 33,56 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Коаксијален антенски кабел со галванска изолација, RF машки / женски конектори.

 

Карактеристики:

  • Конектор А: Coax (RF) машки
  • Конектор Б: Coax (RF) женски
  • Галванска изолција
  • Одделни заземјувачи на антена и приемникот
  • Опсег на фреквенција: 5-1000MHz
  • Должина: 1.5m
Конектори А
Coax (RF)
машки
Конектори Б
Coax (RF)
женски
Должина 1,5 m
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.