Антенски Кабел

HQCS-C001/20
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
HQ
Коаксијален Кабел, Антена, Машко / Женско, 20 m, Златни
233 ден
(вклучено ДДВ): 35,54 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Коаксијален антенски кабел со позлатени машки / женски конектори за пренос на TV и радио сигнали.

 

Карактеристики:

  • Позлатени конектори
  • Конектор А: Coax (RF) машки
  • Конектор Б: Coax (RF) женски
  • Должина: 20m
Конектори А
Coax (RF)
машки
Конектори Б
Coax (RF)
женски
Должина 20 m
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.