Антенски Кабел

CX-SB/F 0.5
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Коаксијален Кабел, F-тип, Женско / Женско, 0.5 m, Флет
555 ден
(вклучено ДДВ): 84,66 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Антенски флет кабел, F-type женско / женско.

Со помош на овој кабел се избегнува бушењето околу прозори или врати. Поврзете ја вашата антена или кабелска на едноставен начин!

 

Карактеристики:

  • Конектор A: F-type женски
  • Конектор Б: F-type женски
  • Должина: 0.5m
Конектори А
F-type
женски
Конектори Б
F-type
женски
Должина 0,5 m
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.